DOPRAVA ZADARMO OD 49€
Novinka Zväčšiť
 

Láska 22 Šampón pre zdravú kožu a srsť 100 ml

 
Dostupnosť Vypredané
€14,99
Kód tovaru 1679
Značka Dokonalá láska
Kategória Šampóny, mydlá a vlhčené utierky pre psov
Položka bola vypredaná...
 

Šampón pre psov s kokosovým olejom a rastlinnými silicami. Prípravok je určený len pro psov.

Šampón má priaznivý vplyv na kvalitu srsti. Napomáha správnej funkcii a revitalizácii kože. Vyššia koncentrácia účinných látok zaisťuje lepší účinok. Krémová konzistencia umožňuje kvalitné rozmydlenie a hlbší prenik do štruktúry chlpu a vrstiev kože. Kokosový olej je osvedčený kondicionér, vyživuje srsť a pôsobí pozitívne na kožu.

ZLOŽENIE:

Organický základ Crystal OPC Stephenson Group Limited, kokosový olej lisovaný zastudena, esenciální olej – geranium (pelargonie vonná), esenciální olej – rozmarýn lékařský, esenciální olej – jalovec obecný (plody), esenciální olej – mrkev obecná (semena).

SPÔSOB POUŽITIA:

Dôkladne namočte srsť a kožu zvieraťa vlažnou až teplou vodou. Z obalu naberte potrebné množstvo šampónu a vo vlhkých dlaniach ho ľahko rozmydlite. Dávku aplikujte na zviera a zapracujte ju do srsti a kože. Pre bežný mycí účinok nechajte pôsobiť 2-5 minút. Pri problémoch so srstou a kožou aplikujte šampón, potom zabaľte psa do uteráku a nechajte pôsobiť až 10-20 minút, podľa závažnosti problému. Po uplynutí doby zviera vždy dôkladne opláchnete vodou, kým pena nezmizne.

V prípade potreby aplikujte šampón 1× až 3× týždenne kým nevymiznú problémy. Prípravok môžete používať i dlhodobo..

UPOZORNENIE:

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Uchovávajte mimo dosah detí. Prípravok nie je určený pre gravidné fenky. Prípravok nie je vhodný pri epilepsii. Nepodávajte vnútorne.

Doba použiteľnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby. Dátum výroby na etikete.

Číslo schválenia: 174-19/C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: